Эта запись также доступна на: Русский
✨ Подолайте безлад із легкістю! У цьому допоможе потужний, ефективний та зручний девайс! Читайте огляд акумуляторного пилососа Jimmy H9 Pro та прибирайте без зусиль✨🔥
Нещодавно до мене на огляд потрапила чергова цікава модель від бренду Jimmy — акумуляторний пилосос Jimmy H9 Pro у вишуканому мідному відтінку. На нього чекав звичайний тест у мене вдома, де є кілька типів покриття — лінолеум, килим та плитка. Але неочікувано перед нами постало значно складніше завдання. Почнемо!
Зміст
- Передісторія: Jimmy H9 Pro та ремонт
- Генеральне прибирання з Jimmy H9 Pro
- Що в комплекті?
- Зовнішній вигляд
- Технічні характеристики
- Основні параметри
- Багатоступенева система фільтрації
- Управління та індикація
- Режими роботи Jimmy H9 Pro.
- Тестуємо Jimmy H9 Pro на різних поверхнях
- Спальня: матрац, лінолеум і не тільки
- Вітальня: лінолеум, килим, диван та шафа
- Кухня: лінолеум. Та трошки про автономність
- Передпокій: плитка та килим
- Висновки
Передісторія: Jimmy H9 Pro та ремонт
«Де зв’язок?» — спитаєте ви, але не поспішайте. Річ у тому, що я живу у приватному будинку на двох господарів, який ще у процесі облаштування. Не так давно наші сусіди вирішили зробити водовідвідні жолоби разом із усіма супутніми роботами. Для цього риються колодязі глибиною кілька метрів, встановлюються труби та й взагалі це складний процес. Складний та брудний.
Все б чудово, адже мене попередили заздалегідь. Але… у перший же день я забула про вікна та пішла на роботу. І це була помилка. Не робіть, як я. Якщо хтось збирається загнати важку техніку у двір та рити колодязі біля ваших вікон, будь ласка, тримайте їх закритими.
Ввечері, повернувшись із роботи, я спершу не зрозуміла, що із моїми підвіконнями. А також зі шторами. А також із підлогою біля них. Пил лежав навіть на столі та табуретках. Це було фіаско. Тепер ви знаєте, чому H9 Pro дісталося складне завдання. І я можу розказати, як він впорався.
Генеральне прибирання з Jimmy H9 Pro
Згорів сарай, гори та хата. Так кажуть? Я вирішила: раз уже мене чекає ретельне прибирання, то чому б не зробити одразу генеральне. Зазвичай я такого не роблю, бо мені простіше підтримувати чистоту кожного дня потроху, ніж витрачати день або кілька днів на розбір безладу. Тим більше, у мене ж був пилосмок.
Єдина проблема ось у чому: мені дісталася модель у базовій комплектації, а вона призначена лише для сухого прибирання. При цьому можна докупити модуль для вологого прибирання — великий плюс. Але я не мала на це часу, тож мити підлогу довелося традиційним способом: шваброю та вручну.
З інших плюсів — тут знімний ручний пилосос та купа щіток, тому я змогла пропилососити заодно й меблі. По них було не видно, але підозрюю, вони теж постраждали від моєї недбалості.
Що в комплекті з Jimmy H9 Pro?
Раз ми уже виявили відсутність бака для води, то давайте розберемось, які елементи входять у комплект. Отже, в коробці разом із пилотягом поставляються:
- Гнучка металева трубка.
- Еластична трубка.
- Стенд для зберігання.
- Зарядна станція.
- Блок живлення.
- Акумуляторний блок.
- Основна електрощітка.
- Електрощітка для м’яких меблів.
- Знімний ролик для килимів.
- Насадка для оббивки 2-в-1.
- Щілинна насадка 2-в-1.
- М’яка щітка.
- Кутовий конектор.
- Документація.
Комплектація дуже широка, як на свою вартість. Єдине, що мене здивувало — відсутність гнучкої гумової щілинної насадки. Нею зручно прибирати у проміжках за меблями, батареями та інших важкодоступних місцях. Але потім я знайшла, чим її замінити.
Зовнішній вигляд
Попри середню вартість, Джиммі Н9 Про виглядає як пилосмок вищого цінового сегмента. Дизайнери зіграли на контрасті: сріблясто-сірий та бронзовий відтінки цікаво поєднуються між собою. З одного боку, поєднання виразне, з іншого — ненав’язливе, тож девайс не сильно виділятиметься в інтер’єрі. У лінійці представлено ще два кольорових рішення: повністю сірий корпус та червоний + сірий.
У пристрою є підлоговий стенд із док-станцією, на якому окрім самого девайсу, можна зберігати всі насадки. Але ще — це горизонтально розміщений пилозбірник та LED-екран. Про них хочу розповісти докладніше.
Технічні характеристики Jimmy H9 Pro
Основні параметри
Споживана потужність | 550 Вт |
Сила всмоктування | 200 Вт(А) або 24 000 Па |
Місткість акумулятора | 3000 мА·год |
Час роботи на одному заряді | До 80 хв |
Час роботи у турборежимі | До 15-17 хв |
Час повної зарядки | 5 годин |
Система фільтрації | Подвійний горизонтальний циклон |
Тип фільтра | HEPA |
Об’єм пилозбірника | 600 мл |
Рівень шуму | 82 дБ |
Автозбільшення потужності на килимах | Так |
Система проти намотування волосся | Так |
Підсвічування щітки | Ні |
Вертикальне паркування | Ні |
Багатоступенева система фільтрації Jimmy H9 Pro
Подвійний горизонтальний циклон — головна фішка цієї моделі. Циклонна технологія роз’єднує забруднене повітря на частинки пилу та очищене повітря. А додатковий фільтр допомагає вловити найдрібніші часточки.
А завдяки горизонтальному розташуванню пилотяг прибирає з однаковою силою всмоктування незалежно від кількості сміття у контейнері. Сам контейнер обсягом 600 мл виконано з пластику, тож його можна не тільки витрушувати, а й мити під водою.
Управління та індикація
Кнопки управління розташувалися прямо під ручкою робочої частини. А під ними — зручний LED-екран. На ньому ми можемо перевірити рівень заряду акумулятора, поточний режим роботи пилотяга, рівень зносу фільтра та можливі помилки у роботі. Дуже зручно, адже все під рукою.
Режими роботи Jimmy H9 Pro
Джиммі має чотири режими роботи:
- ECO — підходить для щоденного прибирання підлоги і дозволяє найдовше пилососити на одному заряді акумулятора до 80 хвилин.
- TURBO — призначений для прибирання килимів з коротким ворсом, до 30 хвилин.
- MAX — для дуже складних забрудненнях, наприклад, крихт, які потрапили у ворсистий килим, до 15 хвилин.
- CAR — режим із автоматичним визначенням типу поверхні. Девайс сам підлаштує потужність роботи під конкретне завдання. Крута штука, коли не хочеш заморочуватись із налаштуваннями.
Тестуємо Jimmy H9 Pro на різних поверхнях
Спальня: матрац, лінолеум і не тільки
Я почала з найскладнішого. У спальні на мене чекали три добряче припорошених пилом підвіконня, такі самі штори, стіл та підлога. І раз уже справа дійшла до генерального, я вирішила почистити ще й матрац.
Штори довелося зняти та відправити у прання, простирадло та постіль теж. Після цього я почала прибирати зверху. В мене досить висока стеля, тому довелось під’єднати до ручного пилотяга металеву трубку і таким от чином пройтися по кутах. Сказати чесно, для мене це було непросто: все-таки важкувато утримувати 7-кілограмову конструкцію догори дригом, руки втомлюються. При цьому це не найважчий пилотяг, а ручка спроєктована таким чином, щоб девайс не обтяжував зап’ястя.
Зате коли знімаєш трубу та встановлюєш насадку для вузьких місць, стає легше. Нею я прибрала всі підвіконня та стіл. А потім змінила її на вузьку насадку зі щетинками, щоб почистити за батареями, адже, як я вже казала, традиційної гнучкої щілинної насадки тут немає.
Наступний крок — розібратись із матрацом. Для нього тут передбачена моторизована щітка із щетинками та силіконовими пелюстками. Вона дуже швидко обертається навіть на мінімальному режимі, але для цієї мети краще використовувати турбо.
І от нарешті, після прибирання по верхах, я дібралася до підлоги. Тут потрібна основна електрощітка з комплекту. Вона виконана у формі валика із твердим та м’яким ворсом. Я трохи переживала, що вона буде неприємно ковзати по лінолеуму, але ні: зчеплення дуже хороше, навіть на режимі ECO ролик ковзає просто ідеально.
На цьому етапі я задоволена всім, окрім високих стель. Якщо у вас вони не такі, вам буде значно простіше та легше прибиратись.
Вітальня: лінолеум, килим, диван та шафа
Із підлогою та підвіконнями все зрозуміло – тут чистимо так само як у спальні. Диван я пропилососила тією ж самою моторизованою щіткою, якою чистила матрац. Але в принципі можна використати насадку для меблів 2-в-1. А для шафи мені знадобилася насадка для вузьких місць. Вона дістає у найвіддаленіші куточки.
До речі, у попередньому розділі забула сказати про незручні зони під ліжком, столом, диваном тощо. Так от: у цієї моделі складається трубка, приблизно посередині. Все робиться прямо під час прибирання: просто клацаєш одним пальцем під цим «коліном» — і конструкція складається. Завдяки цьому не треба згинатися самій та й взагалі робити зайвих рухів. Ролик не відривається від підлоги, зчеплення та сила всмоктування не змінюються. Дуже зручне рішення, у майбутньому вибиратиму для себе лише такі моделі.
А тепер про килим. В мене він невеликий, але дуже пухнастий, тому я вирішила не використовувати спеціальну насадку для килимів: на ній більше щетинок, а вони можуть чіплятися за ворс. З досвіду знаю, що такі килимові насадки краще підходять для гладеньких килимів. Я ж використала звичайний підлоговий ролик — він більш гладенький.
І ще один момент. Тут є функція автозбільшення потужності на килимових покриттях — розумний пилотяг сам підвищує силу всмоктування, коли ви починаєте прибирати килим. Але знову ж таки, ця опція актуальна для невисокого та середнього ворсу. Свій довговорсовий килимок я почистила на мінімальному режимі ECO: тільки так ворс не намотується на ролик.
Кухня: лінолеум. Та трошки про автономність
Тут було найпростіше: кухня не так постраждала від будівництва зовні, та й килимів тут немає. Я думала, що приберуся швидко, але тут стався сюрприз: мій девайс розрядився. Воно й не дивно: прибирала дуже ретельно, не поспішаючи (за моїми підрахунками, хвилин 20-25), та часто використовувала турборежим. І якщо у звичайному режимі Джиммі може працювати до 80 хвилин на одному заряді, то у турбо — 15-17 хвилин. Це хороший показник для акумуляторної моделі, просто треба розраховувати свої сили. Ну, або мати змінний акумулятор для пилососа.
Тому довелося зарядити пристрій, перш ніж продовжити прибирання. Повна зарядка тривала б близько 5 годин, але мені хотілося якнайшвидше закінчити, тому я під’єднала блок живлення до робочої частини (для тесту я не встановлювала док-станцію, але вона тут є), почекала хвилин 30 та швиденько прибрала останнє приміщення.
Передпокій та Jimmy H9 Pro
Тут так само як у кімнатах, довелося повитягати все з шафи та використати щілинну насадку, аби добряче пройтися у віддалених куточках на верхніх полицях. А на полиці для взуття якраз набралося трохи піску після прогулянки із собакою.
Другий момент у передпокої (а заодно й у ванній кімнаті) — плитка. У моєму випадку — широкоформатна плитка, світла та фактурна. Максимально складне та непрактичне покриття, особливо враховуючи мого пухнастого друга, який так любить забігти всередину до того, як я помию його лапи.
І от: із піском Jimmy H9 Pro впорався просто феноменально. Звісно, для цього я використала режим TURBO, а ще — м’яку щітку з комплекту. На плитці та килимку біля входу використовувала основну електрощітку та середній режим роботи — тут теж все без проблем.
Єдиний аксесуар, який я не використала — гнучкий шланг. Але не поспішайте з висновками, насправді це дуже корисна штука: він просто неймовірно зручний для прибирання у салоні машини.
Висновки
Акумуляторний пилосос Jimmy H9 Pro дійсно справляється з генеральним прибиранням. Саме у моєму випадку мені не вистачило функції миття підлоги, але добре, що тут можна купити бак для вологого прибирання і спокійно користуватись у двох режимах.
І раз уже ми торкаємось теми аксесуарів, занотую ще один позитивний момент. Іноді до пристроїв, вироблених у Китаї, буває важко придбати додаткові комплектуючі. З Джимі все інакше: на WO.UA легко купити аксесуари до пилососа цієї та інших моделей — блок живлення, док-станцію, HEPA-фільтр, модуль для води, насадки тощо.
Що стосується технічних характеристик, мене влаштовує і сила всмоктування, і автономність батареї, і 4 режими, які тут є. До того ж на девайс зараз діє цікава знижка, а ще його можна подивитись наживо, не виходячи з дому. Однозначно рекомендую цю модель у якості основного домашнього пилососа.