🌟Як витрачати мінімум сил та виглядати на максимум? Читайте про це в огляді на бездротовий стайлер Dreame! Насолоджуйтеся красою свого волосся з кожним рухом 💁♀️🔥
Ранкова рутина. Які емоції викликають у вас ці слова? Якщо для вас, як і для мене, вони нагадують про збори на роботу — можливо, сьогоднішня стаття саме для вас. Чашечка кави, сніданок для близьких, прогулянка з собакою, догляд за собою, одяг, укладка — за ранок треба встигнути так багато. Через це етап укладки я часто пропускаю: з довгим і неслухняним волоссям це довго. Тому я дуже зраділа, коли до мене на огляд потрапив бездротовий стайлер Dreame AST14A. Якщо він впорається з волоссям швидше, ніж мій звичайний випрямляч, можливо, я таки зможу встигати все задумане.
Зміст
- Навіщо потрібен стайлер для волосся?
- Бездротовий стайлер Dreame: особливості та переваги
- Комплектація та дизайн
- Технічні характеристики
- Докладніше про температурні режими
- Тестуємо стайлер Dreame
- Випрямляємо волосся
- Як накрутити волосся випрямлячем
Висновки

Навіщо потрібен стайлер для волосся?
Стайлер — це швидкий спосіб привести зачіску до ладу, не виходячи з дому. Він може виконувати одразу кілька функцій:
- Випрямляє та завиває волосся.
- Усуває пухнастість і контролює небажаний об’єм.
- У деяких випадках — зволожує та кондиціонує волосся
Бездротовий стайлер Dreame: особливості та переваги
Комплектація та дизайн
Девайс постачається у картонній коробці разом із зарядним пристроєм та інструкцією. Виглядає він як звичайний випрямляч для волосся, з тією лише відмінністю, що тут немає дрота.
Перше, що хочу зазначити — пристрій дуже компактний, усього 227 x 43.5 x 42 мм, а важить він трохи більше 300-т грамів. З одного боку, це плюс, бо так його можна навіть взяти на роботу, щоб підправити зачіску протягом дня або ввечері, якщо кудись збираєшся. З іншого, у невеликого девайса і робочі пластини маленькі, тож для укладання дуже густого та довгого волосся знадобиться багато часу.

Конструкція стандартна, прямокутна, завдяки невеликому формату в руку лягає добре. На верхній панелі розташувалися всі елементи управління:
- Кнопка живлення.
- Кнопка перемикання режимів.
- LED-індикатори температури.
До мене на огляд потрапила чорна модель, проте у цій лінійці є також рожева версія корпусу. З декору — тільки сріблястий логотип у нижній частині. Що ж, такий мінімалізм мені подобається.
Технічні характеристики
Діапазон температур | 165-210 градусів Цельсія |
Час нагріву | 20 секунд |
Кількість режимів | 3 |
Час автономної роботи | До 30 хвилин |
Індикація роботи | LED |
Функції | – автовідключення – захист від перегріву – іонізація |
Покриття пластин | Кераміка |
Розмір | 227 x 43.5 x 42 мм |
Вага | 320 г |

Докладніше про температурні режими
Режимів тут цілих три і ось для чого вони потрібні:
- 165 градусів. Цей режим рекомендують використовувати для не дуже хвилястих пасм, тонких від природи чи ослаблених фарбуванням, неправильним доглядом тощо.
- 185 градусів. Середня температура, прийнятна для більшості типів волосся, від прямого та кучерявого. Дозволяє зробити укладку швидше, ніж попередній режим, і добре працює на сильних завитках.
- 210 градусів. Оптимальне рішення, коли треба випрямити швидко або коли волосся дуже щільне, густе та кучеряве.

Тестуємо стайлер Dreame
Кучеряве — випрямити, пряме — накрутити! І все це бажано зробити одним девайсом. Таке от завдання я собі поставила, щоб протестувати його по повній. Почнемо з того, для чого він, власне, призначений.
Випрямляємо волосся
Після миття та сушіння мої пасма не просто хвилясті, а кучеряві, тож перед Дрімі стоїть непросте завдання. Розчісуємо, наносимо термозахисний спрей — і до справи. Звісно, зарядила пристрій я заздалегідь, щоб подивитися на реальну автономність.
Я почала з найлайтовішого режиму — 165 градусів. Нагрівається дійсно швидко, як і заявлено виробником, 20 секунд, навіть менше. Зазвичай цю температуру рекомендують для тонкого та не дуже хвилястого волосся. І що я можу сказати? Не дарма, бо для мене він виявився слабкуватим. Проводити по пасмах треба повільно та кілька разів, а для мене це не дуже зручно. Добре, що хоч волосся при цьому не електризується — іонізація таки працює.

Трошки погравшись так із правою половиною, ліву я вирішила вкладати на температурі 185 градусів. І ура, процес пішов значно швидше. Пара рухів — і пасма гладенькі.
Для чистоти експерименту задню частину зачіски випрямляла на 210 градусах. І це дуже зручно, бо працювати із цією зоною завжди складніше. А завдяки високій температурі все вийшло дуже швидко.
Як накрутити волосся випрямлячем Dreame
Після цього і перейшла до складнішого завдання — накручування ідеальних правильних локонів. Тут волосся має бути сухим та знову таки потрібний термозахист. Більшу частину пасм на рівні скронь необхідно закріпити шпилькою. Далі можна починаємо накручувати за допомогою випрямляча:
- Відокремлюємо пасмо шириною у 2-4 сантиметри.
- Заводимо його на випрямляч та накручуємо локони стільки разів, скільки знадобиться, до самих коренів волосся.
- Повертаємо випрямляч і починаємо рухатися вниз до кінчиків волосся.
- Проводимо по локону пальцями та закручуємо його знову.
- Фіксуємо локони улюбленим засобом.

Тут я трохи боялась спалити волосся, тому використала температуру 165 градусів. Вийшло трохи довше, ніж я очікувала, але і з цим завданням наш Дрімі впорався на відмінно.
Висновки
Користь та шкода від укладок — предмет для постійних обговорень як професійними перукарями, так і користувачами. Але вони зводяться до того, що ми все одно це робимо, хтось тільки в особливих випадках, а хтось кожного дня. Тому важливо, щоб стайлер та ваші доглядові засоби зручними та якісними. І з огляду на це бездротовий стайлер Dreame мені дуже зайшов:
- По-перше, керамічні пластини — це добре, у порівнянні зі звичайними металічними вони набагато краще ковзають поверхнею волосся.
- По-друге, вони рівномірно розподіляють та утримують температуру. Навіть на 210 градусах я не пересушила свої пасма.
- По-третє, тут регулюється температура і це дуже зручно: коли є час, вмикаєш 185 та без поспіху витягуєш, а коли треба швидко, працюєш на 210.
- З автономністю теж все ок: на мою довжину нижче лопаток заряду вистачило, навіть трохи залишилось.
Єдиний момент, який виявився для мене спірним — це формат. З одного боку, виробник позиціонує цей стайлер як призначений для подорожей, тому компактний розмір є, скоріше, перевагою. До того ж ним зручно підхоплювати тоненькі пасма, коли треба зробити точкову укладку.

З іншого боку, особисто я звикла до більшого розміру пластин. Можливо, справа саме у звичці, тому і не кажу, що це прямо недолік. Враховуючи, що пристрій бездротовий, ще й з іонізацією, будемо вважати цей маленький нюанс компромісом між маневровістю та практичністю. А в цілому — рекомендую цей стайлер тим, хто хоче легкий та компактний пристрій, з яким зручно їздити у відрядження та подорожі, або просто для повсякденного використання.